Mano krepšelis
Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 20 Eur+PVM
99 proc. užsakymų pristatome kitą darbo dieną
100% kokybės garantija
Visos prekės
Mano krepšelis
Užsakymai ir informacija
8 700 11400
Oro valytuvas Leitz TruSens Z-3000 su oro kokybės SensorPod davikliu dideliam kambariui iki 70 kv
Oro valytuvas Leitz TruSens Z-3000 su oro kokybės SensorPod davikliu dideliam kambariui iki 70 kv
Oro valytuvas Leitz TruSens Z-3000 su oro kokybės SensorPod davikliu dideliam kambariui iki 70 kv
Oro valytuvas Leitz TruSens Z-3000 su oro kokybės SensorPod davikliu dideliam kambariui iki 70 kv
Oro valytuvas Leitz TruSens Z-3000 su oro kokybės SensorPod davikliu dideliam kambariui iki 70 kv

Oro valytuvas Leitz TruSens Z-3000 su oro kokybės SensorPod davikliu dideliam kambariui iki 70 kv

Prekės kodas: 2415102EU
Tiekėjas Pristatymas Kaina Likutis Kiekis
Sandėlis 1 1 d.d.
337.83 €
Buvo: 422.29 €
1
Trumpas prekės aprašymas
Kvėpuokite švaresniu oru naudodamiesi atnaujintu oro valytuvu. Patirkite skirtumą naudodamiesi nuotolinio stebėjimo technologija, dviem oro srautais ir „DuPont“ filtravimu. Patirkite skirtumą naudodamiesi naujo tipo oro valytuvu, derinančiu mokslą, stilių ir technologijas. Su „DuPont“ filtravimu, „Leitz TruSens Z-2000“ surenka teršalus ir neutralizuoja kvapus, automatiškai prisitaikydamas prie besikeičiančių oro kokybės sąlygų kambaryje. Švaresnis oras ten, kur Jums svarbiausia. Padėtas atskirai nuo valiklio, „SensorPod“ stebi oro kokybę visame kambaryje, kad būtų optimalus švaraus oro tiekimas visoje jūsų erdvėje. Automatiškai sureguliuoja ventiliatoriaus greitį, reaguodamas į „SensorPod“ oro kokybės rodmenis Leitz TruSens informuoja jus. Spalvotas apšviestas žiedas ir skaitinė vertė rodo gerą, vidutinę ar blogą oro kokybę. „PureDirect“ technologija naudoja du oro srautų srautus, kad patogiau paskirstytų orą, efektyviau tiekdama išgrynintą orą 360 laipsnių „DuPont“ HEPA filtras kaupia teršalus ir kvapus iš visų pusių. UV šviesa žudo mikrobus ir bakterijas, kurios gali įstrigti filtre. Šiuolaikiškas dizainas su aptakiu mygtuko paspaudimu ir integruota rankena sklandžiai įsilieja į jūsų aplinką
Detalus prekės aprašymas

Kvėpuokite švaresniu oru naudodamiesi atnaujintu oro valytuvu. Patirkite skirtumą naudodamiesi nuotolinio stebėjimo technologija, dviem oro srautais ir „DuPont“ filtravimu. Patirkite skirtumą naudodamiesi naujo tipo oro valytuvu, derinančiu mokslą, stilių ir technologijas. Su „DuPont“ filtravimu, „Leitz TruSens Z-2000“ surenka teršalus ir neutralizuoja kvapus, automatiškai prisitaikydamas prie besikeičiančių oro kokybės sąlygų kambaryje.
Švaresnis oras ten, kur Jums svarbiausia. Padėtas atskirai nuo valiklio, „SensorPod“ stebi oro kokybę visame kambaryje, kad būtų optimalus švaraus oro tiekimas visoje jūsų erdvėje.

 • Automatiškai sureguliuoja ventiliatoriaus greitį, reaguodamas į „SensorPod“ oro kokybės rodmenis
 • Leitz TruSens informuoja jus. Spalvotas apšviestas žiedas ir skaitinė vertė rodo gerą, vidutinę ar blogą oro kokybę.
 • „PureDirect“ technologija naudoja du oro srautų srautus, kad patogiau paskirstytų orą, efektyviau tiekdama išgrynintą orą
 • 360 laipsnių „DuPont“ HEPA filtras kaupia teršalus ir kvapus iš visų pusių. UV šviesa žudo mikrobus ir bakterijas, kurios gali įstrigti filtre.
 • Šiuolaikiškas dizainas su aptakiu mygtuko paspaudimu ir integruota rankena sklandžiai įsilieja į jūsų aplinką

Product Specifications:

Leitz TruSens™ Z-3000

Sensor

SensorPod

Air Delivery Type

PureDirect

Air changed 2 times per hour

70 sq m

Purification Levels

Washable Prefilter, Carbon Filter, HEPA Type Filter, UV

Fan Speeds

5

Auto Mode

Yes

Dimmer Mode

Yes

Timer Settings

2/4/8/12 hours

AQI Indicator

Numeric & Colour Display

Filter Change Indicator Type

Carbon, HEPA, UV

Dimensions

10 x 10 x 28 in (263 x 263 x 726 mm)

Size

Large

Weight (KG)

6

Period of Warranty

2 years

Dated_Indicator

Undated

Noise Level

32 - 66 dB

Motor Type

AC Motor

Watts

68

Hertz

50

Volts

230

 

Prekės specifikacija
Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje. Prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.
 • Prekių pristatymas visoje Lietuvoje  - NEMOKAMAS, jei nupirktų prekių suma yra didesnė nei 24.20 Eur (20.00 Eur plius PVM). Kitu atveju, prekių pristatymas - 2,30 Eur (1.9 Eur plius PVM) (išskyrus Neringos savivaldybę). 
 • Siuntas pristato DPD kurjerių tarnyba darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
 • Pristatymas Neringos savivaldybėje derinamas atskirai, skambinkite  8 700 11 400.
 • Dėl specialių pristatymo sąlygų galima teirautis telefonu 8 700 11 400 arba savo vadybininko.

Garantijos:

Kompiuterinė technika, spausdintuvai ir biuro įranga - mažiausiai 12 mėn., nebent prie prekės nurodyta kitaip.

 

Grąžinimo sąlygos:

1. Tuo atveju, kai Pirkėjas yra vartotojas, taip kaip apibrėžta Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.2281 straipsnyje, jis turi teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas 1STOP apie tai raštu el. paštu labas@1stop.lt per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, išskyrus Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis, kai ši teisė Pirkėjui netaikoma. Pirkėjui pasinaudojus teise atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, taikomos šios prekių gražinimo sąlygos:

1.1 Jei grąžinama prekė pirkta e-parduotuvėje www.1stop.lt – pirkėjas turi pateikti prašymą el.paštu labas@1stop.lt per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo Pirkėjui dienos, užpildydamas Sutarties atsisakymo ir grąžinimo formas, kurios yra pateiktos šių Taisyklių priede (Nr. 1).

1.2 Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota, originalioje gamintojo pakuotėje  nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, ji nėra priimama grąžinimui.

1.3. Norima grąžinti prekė nėra įtraukta į negrąžintinų prekių sąrašą, bei į sąrašą prekių, grąžintinų tik Pardavėjui sutinkant, nurodytą 2014-07-22 LRV Nutarimo Nr. 738 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ (nuoroda internete - https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.137498/gbRnEdgWgw) aktualioje redakcijoje, galiojančioje pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentu.

2. Jei Pirkėjo grąžinamos prekės atitinka šiame skirsnyje nurodytas sąlygas, Pardavėjas nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai Pirkėjas pranešė apie savo sprendimą atsisakyti sutarties, grąžins Pirkėjui iš Jo gautus pinigus, įskaitant prekės pristatymo Pirkėjui išlaidas.

3. Pardavėjas turi teisę nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgaus prekes iš Pirkėjo arba Pirkėjas pateiks įrodymų, kad išsiuntė prekes Pardavėjui, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

4. Pirkėjas pateikęs Taisyklių 1 priede nurodytą prašymą dėl sutarties atsisakymo ir prekių grąžinimo, prekes turi pristatyti arba išsiųsti Pardavėjui savo sąskaita (t.y. Pirkėjas prisiima tiesiogines prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas).

5. Visais atvejais kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir, nesant Pirkėjo prieštaravimo, ją pakeisti analogiška ar panašia preke per iš anksto suderintą terminą. Pirkėjui prieštaraujant dėl nekokybiškos prekės pakeitimo kokybiška preke, sumokėtus už nekokybišką prekę pinigus grąžinsime per 5 darbo dienas po prekių grąžinimo.

Daugiau