Header banner

Sign In

Pamiršau slaptažodį

Express Sign In

New to 1Stop?

Create a new account to use benefits for registered users!

Gausų prekių pasirinkimą

Gausų prekių pasirinkimą

Jūsų poreikius atitinkančias kainas

Jūsų poreikius atitinkančias kainas

Patogų apsipirkimą ir mokėjimą

Patogų apsipirkimą ir mokėjimą

If you are an individual person click this button

Individual person

Express Sign In

If you are juridical entity person click this button

Juridical entity
Mano krepšelis
Užsakymai ir informacija
8 700 11400

Apie mus

1Stop.lt yra UAB „Daily print“ elektroninės prekybos platforma.

 

Mūsų įmonės kelias prasidėjo 2008 metais, kai pradėjome klientams teikti spausdintuvų kasečių užpildymo bei pardavimo paslaugas. Niekada nesustojome ir vis plėtėme savo asortimentą, kol išaugome iki milijoninių apyvartų ir sukūrėme vieną stotelę kiekvienai darbo vietai, verslui, biurui. 

 

1Stop tapo vieta, kurioje galima rasti viską, ko gali prireikti biurui ar kitai darbo aplinkai: siūlome Jums platų kanceliarinių prekių asortimentą, spausdintuvus bei jų kasetes, kokybišką elektroniką, biuro techniką ir baldus biuro interjerui. Be to, aprūpinsime Jus maisto ir higienos prekėmis bei pasiūlysime ir nuomos paslaugas.
 

Bendrovė nuolat auga. Augimas grindžiamas didėjančiu vietinių ir užsienio klientų pasitikėjimu ir paklausa bei plečiant parduodamų prekių asortimentą.

 

Vizija – būti tarp didžiausių biuro įrangos įmonių Baltijos šalyse, atvira naujoms idėjoms, greitai ir dinamiškai reaguojanti į klientų poreikius.

Misija - sukurti aukščiausios kokybės produktą ir paslaugas, patenkinti visus klientų lūkesčius ir užmegzti bendradarbiavimo ryšius, pagrįstus pasitikėjimu ir naudingais sprendimais.

Principai - profesionalumas, sąžiningumas, patikimumas ir naujovės.

 

 

Mūsų klientai:

Lietuvos Respublikos parlamentas, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, Užsienio reikalų ministerija, Finansų ministerija, Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija, „Orlen Lietuva“, „Telia Lietuva“ , „Lesto“, „Rimi Lietuva“, „Compensa Life Insurance Group“, „Viciunai Group“, „Topo centro“ grupė, „Euronics“ ir daugelis kitų didžiausių Lietuvos verslo, ligoninių ir savivaldybių institucijų.