Header banner

Sign In

Pamiršau slaptažodį

Express Sign In

New to 1Stop?

Create a new account to use benefits for registered users!

Gausų prekių pasirinkimą

Gausų prekių pasirinkimą

Jūsų poreikius atitinkančias kainas

Jūsų poreikius atitinkančias kainas

Patogų apsipirkimą ir mokėjimą

Patogų apsipirkimą ir mokėjimą

If you are an individual person click this button

Individual person

Express Sign In

If you are juridical entity person click this button

Juridical entity
Mano krepšelis
Užsakymai ir informacija
8 700 11400

Susijusi informacija

Tai stalas, kurio stalaviršio aukštis reguliuojamas rankena, automatine valdymo sistema ar liečiamu ekranu. Reguliuojamo aukščio stalas - tai ergonominis stalas, prisitaikantis prie Jūsų ūgio, kuris šiais laikais įgauna itin didelį populiarumą dėl savo teikamos naudos sveikatai ir darbiniam produktyvumui. 

Tyrimais įrodyta, kad ergonominiai stalai yra puikus sprendimas kenčiantiems nuo nugaros skausmų ir besikaupiančio nuovargio. 
Dirbdami stovėdami Jūs sudeginate papildomų kalorijų (12 kcal per val.), leidžiate kraujui lengviau tekėti kūnu ir pagerinate savo širdies ir kraujagyslių sistemos darbą. Tai puiki prevencija nuo vienos iš dažniausių mirties priežąsčių - širdies ir kraujagyslių ligų susirgimų. 

Įmonių vadovai vis dažniau savo darbuotojams perka reguliuojamo aukščio stalus. To priežastis - noras ne tik palaikyti gerą darbuotojų sveikatą, bet ir padidinti darbinį produktyvumą.
Keisdami darbą sėdint į darbą stovint po kelias valandas per dieną, Jūs padidinsite savo smegenų produktyvumą, sumažintiste mieguistumą ir pagerinsite nuotaiką. Dėl gerenės kraujotakos Jūsų kūnas bus lengviau aprūpinamas deguonimi, todėl turėsite daugiau energijos ne tik dirbti, bet ir mėgautis gyvenimu po ilgos darbo dienos. Jokio nugaros skausmo, jokio tingulio po pietų.

Šis stalas puikiai tinka ir vaikams, nes prisitaiko prie greitai augančio vaiko ūgio.
 

Stalai

All Kanceliarinės prekės items